| Jojo2000 a întrebat:

Am o tableta si vreau sa instalez android 4.2 jelly bean. Puteti sa-mi ziceti de unde il descarc si cum il instalez?(in cartea tehnica este mentionat ca sistemul de operare este google android 4.2 jelly bean dar eu am instalat 4.1)funda la cel mai bun si explicit raspuns!:*

Răspuns Câştigător
| CaLyStuu a răspuns:

Nuu ai tu cum sa il instalezi, cel mai recomandat e sa il instalezi la un service, deoarece ti-l pui fara erori, sau fara cacaturi care iti poate afecta tableta.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce tableta ai?

| AdrenalinTm a răspuns:

Intai uitete daca iti suporta kitty cat si dupa aceea sistemul de operare vezi daca merita sa il pui

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Android 4.2 jelly bean nu kitty cat

| manuel72 a răspuns:

Cauta pe Xda.com.