| madalynamadyy a întrebat:

Am router wi-fi, dar nu imi stiu parola ca sa pot lua wi-fi pentru telefon. Va rog imi puteti spune cum pot sa o aflu! Funda.

4 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Pai uita-te pe spatele lui si vezi ca sunt doua coduri cu combinatii de litere si cifre incearca-le pe amandoua

| Radamel a răspuns:

Daca esti de la ROMTELECOM uitate in spatele lui, va scrie WLAN KEY: si codu.

| florinSalam a răspuns:

Ori pe spatele lui, ori in contract ori sub baterie,,
\

| opreamircea a răspuns:

Parola wi-fi este cea pe care tu ai pus-o cand ti-ai setat rooter-ul. Daca nu ti-o mai amintesti, trebuie sa resetezi rooter-ul. Ok?