| calexiandra a întrebat:

:* Am si eu o intrebare. Eu am un Nokia 5800 XPESSMUSIC si am card de 8GB. Problema este ca nu imi intra direct melodiile pe card. Am doar 45 de melodii si zice ca am memoria plina. Memoria libera la card este de 5953MB. Cum pot sa fac sa pot baga mai multe pe melodii pe card? Va rog mult sa ma ajutati. Dau fundita si vot! big grin Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

Conecteazal la un pc si iti va aparea o partitie in my computer la fel ca un stick intri acolo si pui muzica daca nu incerca in menu/settings si cauta pe acolo default media storage settings si seteaza default pe card

| chevelle94 a răspuns:

Bagi melodiile in telefon, dupa care le muti in card. sau cu un cititor de carduri le bagi direct in card.