| PandaBear a întrebat:

Am un Nokia 5800 si de 2 zile tot imi spune ca am memoria plina, desi am un card de 8G din care aproape 50%este ocupat, deci nu stiu unde ar fi problema. Ce trebuie sa fac? Dau funda

3 răspunsuri:
| Tinel4Lend a răspuns:

Depinde cand iti spune ca e memoria plina. Daca e cand primesti ceva prin bluetooth vezi ca se poate selecta sa se salveze ori pe memoria telefonului, ori pe a cardului de memorie de undeva din setari!

| PandaBear explică (pentru Tinel4Lend):

Nu imi apare intr-un miment anume, ci aproape tot timpul cand umblu pe el si spune ca e memoria telefonului e plina

| PandaBear explică (pentru Tinel4Lend):

Nu imi apare intr-un moment anume, ci doar cand umblu pe el si spune ca memoria telefonului e plina.