| elutza21 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care detin un telefon Huawei G6608 pentru ca nu gasesc pareri de la utilizatori mai deloc. Sunt curioasa daca este un telefon bun? daca are probleme cu aplicatiile, etc. Ma ajuta cineva? Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Day19 a răspuns:

Cel mai bine e sa intri pe situl: TelefonulTau.eu sa dai pe marca Huawei si sa cauti acel model.Iti va da un filmulet despre telefon si vei vedea daca iti place, daca e cum ti-l doresti!
SPER SA-TI FI DAT UN RASPUNS BUN SI SA-TI FIE DE AJUTOR!

| elutza21 explică (pentru Day19):

Da,asta am facut deja, dar as vrea de la un utilizator care totusi il foloseste zi de zi, asa in filmulet vezi in mare cat de ok este, si doar nu sunt publicate filmulete in care telefonul nu merge bine. Eu iti multumesc mult de raspuns.