| Bogdan1121124 a întrebat:

Am un telefon Huawei Y300 dar nu merg aplicatiile /jocuriile le descarc se instaleaza dar nu le gasesc in telefon nici unde ncii pe cardul de memorie.Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Game0verPisoi a răspuns:

Pai in primul rand daca are android te duci la setari aplicati si acolo o sa vezi aplicatii instalate si unde sau descarcat.Bafta!

| Bogdan1121124 explică (pentru Game0verPisoi):

Am inteles ce vrei sa spui.Da are android si am incercat sa fac asa dar nu imi arata unde sunt descarcate.Doar ca sunt descarcate mai mult nimic. Nici sa le pornesc nu stiu de unde