| HackBoy a întrebat:

Hey TPU!
Am si eu o intrebare; vreau sa imi iau un s4 si nu stiu care e mai bun...cel black edition sau cel value edition (i9505 sau i9515)...
Va rog sa raspundeti doar daca stiti si poate chiar daca sunteti detinatori de unul dintre modele.
Multumesc anticipat!
P.s.

2 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Nu au nimic diferit, ambele sunt la fel, doar diferenta de culori si versiunea de android din fabrica difera, dar aia se rezolva prin update deci nu ar fi probleme. Mie imi place mai mult Black Edition big grin.

| HackBoy explică (pentru Vanqu1sh):

Difera la specificatii, uita-te pe altex, eMAG, gsmarena...