| Lluvia a întrebat:

Hey TPU:* Am si eu o problema cu mp3. u' sad Nu pot sa sterg sau sa adaug melodii. Imi da erore. Si nu stiu de ce. Banuiti care ar fi cauza? Se poate formata?big grinhee hee Daca da imi spune'ti si mie cum? fundita:*

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai intai spune ce mp3 ai si cum incerci sa bagi muzica in el? (cablu, Bluetooth...) si poate primesti ajutor

neluL
| neluL a răspuns:

Detalii! cum se numeste mp3-ul? prin bluetooth iti trebuie o configuratie anume la pc, asta in caz ca vrei sa iei muzica de pe pc (conexiunea bluetooth intre ce si ce se face? adica mp3-ul tau si... pc, alt telefon, laptop, alt mp3?)

neluL
| neluL a răspuns:

Daca imi spuneai de la inceput cum se numeste (Autovox AX.MP ) rezolvarea venea mult mai repede! oricum ma bucur ca ai rezolvat probelma! by!

| Lluvia explică:

@neluL mp3 cu bluetooth?laughing

| Lluvia explică:

Nu happy
Prin usb
dar nu merge sa adaug melodii si nici sa le sterg pe care le am
imi da eroare si atat
si nici daca vreau sa ascult melodiile din mp3 nu mergsad

Scrie pe el Autovox AX.MP

| Lluvia explică:

Nu mai e nevoie am formatat si acum merge happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate la. i scapat undeva si de asta ...incearca sa il duci de unde la cumparat sau du`l la uj magazin de tel.si iti zica ala.happy