| Adelyna06 a întrebat:

Am si eu o problema... pana acum ceva timp m-am jucat Roblox iar acum m-am gandit sa ma apuc de cs:go. L am instalat, iar cand intru pe el, astept cateva minute, apoi imi spune ca programul nu raspunde. Ma poate ajuta cineva? Kisses :*

Răspuns Câştigător
| CristiMihai23 a răspuns:

Dacă primești această eroare poate însemna că PC-ul tău nu poate duce acest joc, sau dacă l-ai piratat de undeva nu are toate fișierele vitale. Dacă l-ai piratat, îți recomand să-l iei gratuit de pe Steam. Succes, nu ezita să-mi dai mesaj aici dacă mai ai vreo intrebarebig grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat