| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

am trimis o poza cuiva pe Messenger acum vreo 11h si am sters-o din conversatie este vreo posibilitatea sa se fi sters si din tel celui care i-am trimis? As vrea ca sa se fi sters sau vreo metoda de a sterge poza din tel respectiv

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu s a sters si nici nu ai vreo sansa sa o stergi daca nu ai acces la telefonul lui

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Nu,poza din telefonul celuilalt nu s-a șters, o poți șterge doar de pe telefonul lui, sau prin programe speciale în care să unești telefonul tău cu al sau, dar aici e mai greu, în principat la tine se șterge dar la el nu.

| Zamfyra a răspuns:

Daca ai sters poza din tell tau inainte de a se trimite atunci nu a primit poza dar daca ai sters-o dupa ce s-a trimis poza atunci cred ca acea persoana a primit poza...