| CosminDami a întrebat:

Am un LG smart tv cinema 3d si un dvd+sistem home cinema Samsung...Cum fac sa se auda in boxele de la sistemul home cinema ce se aude la tv am (mentionez ca ambele au intrari hdmi dar nu functioneaza e posibi sa fie din cauza ca imaginea si sunetul sunt transmise dintr-un receiver Orange in tv printr-un cablu hdmi.Help plz! Raspunsul care ma ajuta primeste FUNDA!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Adica vrei sa se auda emisiunile de la televizor, sau cand pui tu muzica la sistem?

| K0sti a răspuns:

Pai Samsung are HDMI output, nu imput!

| CosminDami explică:

Vreau sa se audă emisiunile de la TV