| xChampiionOrLooser a întrebat:

Hey,TPU!
Am un Nokia Asha 201, c-am de un an de zile.Problema e asa:
-Cand il i-au de pe masa,observ ca nu am conexiune la Internet,asa ca-l inchid, si il deschid iar[la un interval de 2-3 minute],si imi scrie,,Sim neintrosus! Continuati asa?,, Dar eu am Sim-ul introdus!

Ce are de face asa? Ce i-as putea face?

P.S.: L-am scapat de cateva ori pe jos.straight face

Funda+Vot! >:

Răspuns Câştigător
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Buna. Daca l-ai scapat pe jos, probabil unul din dintisorii care fac legatura cu simul nu nu sta cum trebuie. Te sfatuiesc sa duci telefonul la un service pentru o constatare. De obicei telefoanele Nokia sunt foarte fragile si nu e bine sa le scapi pe jos; iti spun din experienta mea cu Nokia.