| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey nu stiu ce are computerul meu deci cand il deschid imi arata ca nu am conexiune la internet dupa cateva minute revine conexiunea asa imi face de cateva zile oare de la ce o fi?

13 răspunsuri:
| SmRpT a răspuns:

E de la firma de internet, credthinking ..sau poate ai vreun virus ceva.happy

| RoseOfTheFire explică (pentru SmRpT):

Probabil, virus nu cred ca am ca il scanez mereu.

| SmRpT a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Pai si daca iti revine conexiunea, mai pica dupa aceea?

| RoseOfTheFire explică (pentru SmRpT):

Nu ramane asa

| SmRpT a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Si daca merge, de ce iti mai faci grijilaughing..eu am avut probleme cu netu, imi pica din 2 in 2 minute...si deveneau stresanti, astia de la firma.

| RoseOfTheFire explică (pentru SmRpT):

laughing ok asa sunt eu imi fac griji din orice

| SmRpT a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Las-o mai moalewinking

| RoseOfTheFire explică (pentru SmRpT):

Ok o sa tin minte sfatul tau happy

| ionicatablagiu a răspuns:

Ai internet de la Romtelecom? Si ai Windows 7 sau Vista, ca daca da nu are nimic, ai prea multe programe care pornesc la deschiderea calculatorului.

| ionicatablagiu a răspuns:

Ai internet de la Romtelecom? Si ai Windows 7 sau Vista, ca daca da nu are nimic, ai prea multe programe care pornesc la deschiderea calculatorului.

| RoseOfTheFire explică (pentru ionicatablagiu):

Nu am internet de la Newtelecom2008 e o firma care e in orasul meu si am Windows 7

| ionicatablagiu a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

E de la Windows ca asa patesc si eu din cauza programelor prea multe ce pornesc odata cu PC-ul.

| sperrrestera a răspuns:

Buna, da reset la nettongue Unde e aparatul de net este un buton. Apasa odata, lasa 5 minute, dupa aia apasa iar. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking