| anonim_4396 a întrebat:

Hey tpu...am un telefon Samsung GT-C3530...si i-am schimbat codul de siguranta si l-am uitat, telefonul este inca in garantie si codat pe Orange, dar maine as vrea sa il decodez, dar am auzit ca daca il decodez isi pierde garantia. As putea sa ma duc cu el sa imi gaseasca codul sau sami puna altul si apoi sa mi-l decodez? DAU FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suna la relatii cu clientii si te vor ajuta.

| ANDREYCOOL17 a răspuns:

Mai bine te duci la Orange si le spui ce sa intanplat si daca poti face ceva