| Adina981 a întrebat:

am vrut sa descarc Word 2007 si din greseala am instalat ceva YAC... am inteles ca e un antivirus, eu am si Avast-ul si as vrea sa il dezinstalez pe asta ( YAC ) dar nu stiu cum... ma puteti ajuta. Please! :3

Răspuns Câştigător
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Intri in Start >> Control Panel >> Programs >> Programs and Features >> O sa-ti apara o lista cu toate programele instalate si o sa apesi tasta Y (de la programul YAC) O sa-ti apara iconita de la aplicatie (cea care ai instalato din greseala ) si dai pe ea click dreapta la ( Uninstall sau Uninstall/Change. Daca urmezi pasi care i-am scris mai sus o sa se dezinstaleze. eu am explicat pentru Windows 7 dar merge si la XP. bafta.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Aia crezi tu ca e antivirus! Asta ca sa vezi cat de bun e Avastul! Cand ai sa reusesti sa descarci Word 2007 sa-mi spui si mie! Office poate!
http://botcrawl.com/remove-yac-virus/