| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul...Este Toshiba Satellite C660-2c4...Nu stiu ce probleme are placa video.Are 1000 si ceva de mb placa video si imi ia numai 56mb si de aceea nu imi merg nici jocurile mai mari. Ajutati-ma va rrrooogg! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

GTA 4 este un joc destul de pretentios pentru placa video de care dispune laptopul tau. Placa video e cu chipset Intel, si e mai putin recomandata pentru jocuri.

2 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Deci aia e memoria ei dedicata, dar ea iti ia din RAM numai atunci cand are nevoie, cand e solicitata.

| Anonymous2899 a răspuns:

Am incercat GTA 4 pe el si nu imi meergea. Se vedea foarte rau.

| laurentiu80 a răspuns (pentru Anonymous2899):

GTA 4 este un joc destul de pretentios pentru placa video de care dispune laptopul tau. Placa video e cu chipset Intel, si e mai putin recomandata pentru jocuri.