| Keaz a întrebat:

As vrea sa imi cumpar niste casti PS3 wireless, cu un buget intre 1 milion si 2 milioane, nu mult de 200 de lei. Si sa pot sa ma duc la magazin sa cumpar obiectul, fara sa mai dau comanda. Nu trebuie sa se auda tare sau incet, sa pot asculta, cum ar fi casti de la altex, eMAG, sa ma pot duce la magazin sa il pot lua de acolo fara sa ii dau comanda. ( Fara raspunsuri gen : Uite mai strange bani si ia-ti castile astea; Uite comanda de aici doar cativa lei in plus; )
Stiti un site?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 200 de lei sunt PS3 Wireless Stereo Headset, PS398085. Gasisem un pret mai redus pe price.ro la ele.

| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Pai poti sa te duci la magazinele eMAG sau altex din orasul tau...tii le probeaza, te uiti la ele si daca iti convine le iei

| godzila007 a răspuns (pentru Silviu_Respect_1991):

Castile wireless 5 in 1 se pot conecta la ps3?