| Vectra1 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un laptop la mana a 2-a cat mai bun pentru gaming. Maxim 10 milioane. Sunt din Craiova. DAU FUNDA!( vreau un link de unde sa il iau )

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Gaming la 10 milioane? Laptopurile nu sunt pentru jocuri si mai ales la 10 milioane! Nici second nu gasesti la pretul asta!

Vrei laptopuri bune, uite aici: http://www.epasystems.ro/product-category/laptopuri/

Dar nu pentru jocuri, pentru orice altceva!

| GothAndree a răspuns:

Ok la 10 milioane pentru gaming nu gasesti, si mai ales laptopuri, cele mai indicate pentru gaming sunt pc-urile, si daca vrei un pc bun pentru gaming... trebuie sa scoti vreo 20-25 de milioane din buzunar laughing) si nu ti-l recomand sa-l iei la mana a2-a...