| Vectra1 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o unitate de gaming la mana a 2a in maxim 10 milioane ( sa mearga gtav mro

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Viseaza ca e gratuit! Visele nu trebuiesc platite... big grin

| Vectra1 explică (pentru lpavel):

?

| lpavel a răspuns (pentru Vectra1):

Ce nu intelegi? Ca la asa ceva numai in vise ai parte, e chiar asa greu de inteles? big grin Crezi ca daca cineva are un pc de gaming pe care a dat aproximativ 3000 - 4000 lei ti-l da tie cu 1000? big grin Asa cum am zis viseaza in continuare...

| Vectra1 explică (pentru lpavel):

Am zis ca nu trebuie sa fie nou, la mana a2-a...

| Jipa95 a răspuns:

Pot sa ti-o vand eu pe a mea, a si asa vreau sa-mi iau ceva mai bun. Mi-a rulat foarte bine GTA V pe el la rezolutie 1920x1080 preset medium, crysis 3, si multe alte jocuri.
Vezi aici : http://olx.ro/oferta/unitate-gaming-ID2ZwOl.html

| Gheorghe_Leu_1983 a răspuns:

Iti recomand un calculator foarte bun si silentios si de diferenta iti iei o placa video mai buna. El vine cu una dedicata de 512: http://www.yourmag.ro/produs/fujitsu-siemens-esprimo-p9900-intel-core-i5/