| Roxett a întrebat:

as vrea sa imi cumpar un Samsung Star 3 dar mi se pare ceva ciudat la el..IMAGINEA (la contacte scrisul este prea mare iar cand intri la lista de jocuri imaginile sunt pixelate ...se poate regla de undeva?
MUltumesc! FUNDA!

4 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

ASteapta pana in septembrie can va aparea iphone 5 poate iti va placea mai mult.

| AdyRo98 a răspuns:

Poate merge reglat la telefonul meu samgung star 2 laughing merge reglat scrisu

| StreetHD a răspuns:

Pai eu am Samsung Star 2 sie fain grafica e clara n-am probleme rezista dar sincer sa fiu la star 3 grafica nu e asa buna dar se poate regla de la setar i ecran si lumina sau de al general

| Florin24 a răspuns:

Hey.Eu zic sa nu iti iei telefonul ala,e varza rau, se aude incet difuzorul, si e naspa, merge greu pe net, pe youtube sacadeaza.e varza telefonul..iti sugerez un Iphone 4S, telefonul ala merita toti bani.
Bafta happy!