| GEORGE a întrebat:

ati vazuti si voi faza de pe facebook "wooooooooooow,,, i just saw how baby is born...ITS AMAZING "? stiti ca e virus ce se poate intampla daca nu am antivirus, de fapt se s-ar fi putut intampla? nu vreau raspunsuri gen se virusa pc-ul ca stiu si eu asta.

6 răspunsuri:
| adsx a răspuns:

Ti se viruseaza pagina de facebook si o sa apara si la tine pe pagina din asteawinking

| LaChatte a răspuns:

Cine stie!*

*nu inteleg ce vrei sa spui!

| GEORGE explică (pentru LaChatte):

Adica am dat click si nortonul m-a atentionat dar l-a blocat si s-a distribuit la toti prietenii din lista si o fata m-a sunat si mi-a spus ca i s-a virusat pc-ul si zice ca din cauza mea. si acum nu stiu daca nu cumva e si din alta cauza. sa nu cumva sa dea vina pe mine si eu sa nu fiu vinovatwinking

| LaChatte a răspuns (pentru GEORGE):

Aha inteleg poate e din cauza aia

| babzibazatu a răspuns:

Daca nu dai click, nu are ce sa ti se intample. Insa daca dai click o sa ti se trimita si tie mesaje catre altcineva...

| anameoow a răspuns:

Nu e un virus pentru pc.E un virus pentru facebook.

Mai exact, dacă dai click pe video nu îl vezi și se trimite la toți prietenii tăi.