| AlexHodor a întrebat:

Azi mi-am cumparat un laser pointer rosu (este exact ca cel cu lumina verde ca putere si distanta, doar ca e rosu). Nu din ala naspa de copii la 3 lei. Am dat 50 de lei pe el.Deci ma jucam cu el in oglinda. Nu stiu cum an dat cu el, dar lumina s-a reflectat fix pe locul de unde iese lumina. acum punctul arata cam asa : http://s30.postimg.org/vn4ty5zpt/CAM00334.jpg
Ce are? Pot sa il desfac cumva si sa il repar? Astept raspunsuri.

1 răspuns:
| korenix a răspuns:

Frate poti sa il desfaci dar trebuie sa ii cumperi alt bec dela (sa spun asa), pentru ca acesta este pe moarte daca mai faci de 2 ori asa.
Decat sa il faci pe asta mai bine cumperi altul ca e tot aia.
Tu ai intrebat ce are, pai l-ai orbit-gen l-ai ars dar nu de tot (asa e la laser).