| Adinuush a întrebat:

Hey, TPU happy bine v-am găsit. Am o problemă cu stickul, când îl conectez îmi apare "safely remove hardware" şi îmi apar 3 dispozitive şi apoi zice să dau pe "stop" şi se şterge un dispozitiv şi după ce s-a şters ăla îmi apare că nu mai am stickul conectat. Şi în "my computer" de exemplu daca vreau să pun ceva pe el îmi zice "please insert a disk into a drive", o soluţie vă rog. Este urgent :*! Vă pup!

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Salut Adinuush.Problem e de la stik-ul USB.se știe că orice stick are un ciclu de citire scriere limitat, iar din cauza asta la un moiment dat apar erori în genul ăsta și nu se mai pot sccrie date pe el.
de asemenea nu exclud nici o problemă din Windows, dar dacă ai mai cuplat alte stikuri și au funcționat, problema se exclude. Succes

| Yamaha123 a răspuns:

Salut Adinuush am gasit ceva aici http://www.youtube.com/watch?v=-6IMv53C93s
BAfta si iti stau la dispozitie!

| andrewdica9 a răspuns:

Posibil sa fie ceva cu stickul

| Adinuush explică:

Ar fi folositor videoclipul ăla doar că am XP...

| B9Ion a răspuns:

Adinuush mai intai trebuie sa intre in my computer apoi sa dai click dreapta pe disk C selectezi proprietes si a doua sectiune.Pe prima din a doua sectiune dai click si selectezi ambele optiuni apoi o sa-ti apara ceva sa dai restart la pc si dai yes.Bafta!

| Adinuush explică (pentru B9Ion):

Nu am înţeles decât că trebuie să dau click dreapta pe disk în ''my computer'', scrie-mi te rog care opţiuni laughing! :*