| anonim_4396 a întrebat:

cand incerc sa vad un film sunetul o ia inainte nu stiu de ce nu filmul si subtritarea sunt sincronizate am incercat sa schimb playerul sa schimb filmul dar tot asa face trebuie sa instalez ceva?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Daca filmul e HD si pc-ul e slab, asa se intampla. Asta daca nu cumva subtitrarea nu se potriveste cu filmul!

| funnyboy a răspuns (pentru K0sti):

Ce pot sa fac?

| K0sti a răspuns (pentru funnyboy):

Ce poti sa faci ce? Ti-am dat doua variante, la care te-ai hotarat? Pui intrebari de dragul intrebarilor? In loc sa aduci argumente legat de ce ti-am spus eu, tu pui intrebari!

| funnyboy a răspuns (pentru K0sti):

Intr-adevar am pc-ul foarte slab iar calitatea e HD (720p) dar exista vreo metoda sa nu se mai intample asta?

| K0sti a răspuns (pentru funnyboy):

Nu! Si popa si hot nu se poate!
Calculatoare ieftine pe care ai putea vedea HD lejer: http://www.epasystems.ro/oferta-calculatoare-componente-periferice/

5 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Sigur nu e de la video? cat % e cpu usage cand te uiti la film?