| aBunnyMind a întrebat:

care folositi internet mobil (prin modem) de la vodafone, orange, cosomote. Vreti sa facem un test de viteza sa vedem care-i mai tare? Sunt curios sa vad viteza celorlalte retele de telefonie. Eu sunt in localitate (Ocnele Mari) si prind semnal 3G decat 2 liniute si viteza e asta http://speedtest.net/result/1578957929.png. Daca vreti sa faceti un test de viteza sunteti bineveniti. Si sa spuneti si unde va aflati si ce semnal. Care are viteza mai mare decat a mea ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| King_Iulian_1977 a răspuns:

Linkul nu merge. ar trebui sa faci testul in aceeasi zona cu acelasi telefon. in orasele mari ai acoperire 3g/3g+