| VooDau a întrebat:

Ce jocuri faine stiti pentru LG p350 (andoid) pana acum am :gravity guy,doodle jump,fruit ninja, ninjump, speedx3d, angrybirds, space, nfs shift.
Dau fundita pentru cele mai mult jocuri faine care merg (pe LG p350)!

Răspuns Câştigător
| KatyyLWA a răspuns:

Nu stiu sigur daca toate merg dar iti recomand : Skater boy, BMX boy, Prince of Persia, Where's my water, Where's my Perry, Cut the rope, SLice Ice. Ai grija sa download-ezi versiunile Free. In jocurile free sunt reclame care consuma net. Eu am facut 20 de euro cost suplimentar pentru ca nu stiam asta straight face