| Andrei_Andrei_1994_GpD6 a întrebat:

ce parare aveti de castile Sony MDR-ZX100 acestea http://www.nimbus.ro/shop/Casti-Sony-MDR-ZX100, as vrea sa mi le cumpar si as vrea sa stiu daca sunt bune la bass, si la sensibilitate. Nu ma pricep la casti si as vrea sa stiu daca sa cumpar aceste casti sau nu.
Dau funda celui care ma ajuta :*

1 răspuns:
| viva1992 a răspuns:

Nu am avut castile acelea, dar am detinut 6 modele de casti de la Sony, ultimul care il folosesc e mdr xd-150 pentru pc(muzica, cs:go) si la telefon mdr ex-110. daca vrei pentru calculator, ia-ti o pereche ca ale mele(sau macar testeazale undeva) sunetul e clar lacrima, mid-urile sunt bune si bass-ul e de ajuns, nu sa-ti tremure timpanele nici sa auzi doar sunete intepatoare. cat despre cele de telefon au de toate, sunet clar, medii bune si bass cat cuprinde, mai mult de 75% volum la telefon nu pot asculta.