| Andrei_Andrei_1994_GpD6 a întrebat:

ce parare aveti de castile Sony MDR-ZX100 acestea http://www.nimbus.ro/shop/Casti-Sony-MDR-ZX100, as vrea sa mi le cumpar si as vrea sa stiu daca sunt bune la bass, si la sensibilitate. Nu ma pricep la casti si as vrea sa stiu daca sa cumpar aceste casti sau nu.

Dau funda celui care ma ajuta :*

1 răspuns:
| iguana13 a răspuns:

Cei de la Sony fac casti foarte bune, iar acestea au o claritate voce si bass destul de buna cred ca ar merita investitia, sper ca te am ajutat :3