| yonutz63991 a întrebat:

Posesorii lui Samsung galaxy mini 2 sa imi spuna daca e rezistent la socuri si lovituri... Daca le-au cazut sa imi spuna daca s-a lovit foarte tare.

Răspuns Câştigător
| Raducanu1996 a răspuns:

Frate si eu vreau sa imi iau in august un galaxy mini2 dar nici eu nu stiu daca este rezistent tu inre timp ai auzit vreo informatie despre el te rog raspunde!

| yonutz63991 explică (pentru Raducanu1996):

Pai mi-am luat mini 2 pana la urma! O sa iti spun tot ce stiu! Mi-a cazut o data de la 0.5 metri si nimic.Toti colegii meio au zis ca o sa isi ia si toti imi cer telefonul.Este extrem de frumos in meniu si ca design. Sora-mea are un Samsung galaxy ace care a fost mai scump cu 1 mil, dar tot al meu imi place mai mult(deoarece are inbunatatiri mai frumoase si mai noi-nu ma mir de ce se spune ca mini 2 este fratele mic a lui s3).Ruleaza foarte bine, muzica bine, pe net bine, wifi cam toate bune! Dar sa nu folosesti muzica cand te uiti la pozele de pe telefon(eu am pornit muzica si ma uitam pe poze(cam 300 poze-poate de asta ca erau multe) mi s-a blocat cam 5 minute si daca o sa iti faca la fel il lasi in pace cam 5 minute.Are memorie de 3 Gb si sunt suficienti.Nu imi place ca nu are casti, dar alea sunt 25 de lei.I-am luat si o husa (tip flip) la 50 lei foarte buna daca vrei sa iti dau siteul imi dsai un raspuns.Cam asta e ...in concluzie este un telefon chic si foarte destept!

Sper ca te-am ajutat happy

| Raducanu1996 a răspuns (pentru yonutz63991):

Da frate mersi mult daca nu te deranjeaza da-mi si mie saitul ala de care vorbeai si spune-mi si mie o husa buna dau cat o fi pe ea(cat o fi adica maxim 50 lei laughing)
Si mersi pentru raspuns daca vrei sa imi mai spui despre el poti da add la rdd7174@yahoo.com(daca vreilaughing asa si oricum mersi mult pentru raspuns happy

| yonutz63991 explică (pentru Raducanu1996):

Asta e site-ul : http://www.mobiledirect.ro/.......html.Sunt mai multe huse, dar asta e cel mai convenabil.Momentan nu e in stoc. Daca e mai cauti si mai sunt ed silicon tot pe site-ul ala;) Npc.Ti-am dat add si daca e mai imi pui vreo intrebare si iti raspund cand vad :)

| Raducanu1996 a răspuns (pentru yonutz63991):

Ms frate stiu ca e buna husa aia am vazut la prieteni dar nu pare cam naspa telefonul cu ea asa ma refer mai mare intelegi stiu ca e buna husa eu vreau sa imi iau de la Orange telefonul si am vazut husa in magazin la ei dar mult mai scumpa laughing. Dar cred ca de aia imi iau ca sa stau linistit happy mersi happy

| yonutz63991 explică (pentru Raducanu1996):

La Orange il bvand doar la abonament(si la oarnge e cel mai prost pret cu abonament, eu l-am luat de la Vodafone cand am prins 40 de euro reducere). Husa face telefonul mic...Nush eu imi iau husa aiawinking

| Raducanu1996 a răspuns (pentru yonutz63991):

Salut, intra si tu pe mess sa vorbim sa nu mai stam asa intruna prin TPU daca vrei.OK?

| Raducanu1996 a răspuns (pentru Raducanu1996):

Frate la Orange am vazut ca telefonul are numai 65000 de culori zi-mi si mie ce se va vedea mai naspa din cauza asta tu cu cate culori il ai in review am vazut ca are 16milioane de culori.Asa si pe mess nu te-am vazut deloc de ce nu intri? Sa nu te superi dar asa e nu te vad niciodata si macar raspunde-mi si mie asa prin TPU la ce te-am intrebat adineauri te rog.

| yonutz63991 explică (pentru Raducanu1996):

Telefonul are official 264 k culori(256000)...cel cu 16 milioane de culori se vede mai bine, dar e totusi bine si vu 256k(sau ceva de genul) nu stau pe mess ca ma plicti laughing

| Raducanu1996 a răspuns (pentru yonutz63991):

Aaa am inteles dar ce vreau eu sa zic este ca daca se vad bine adica pozzele si restul si in descrierea telefonului la Orange zice ca are 65000 de culori crying. Vreau sa stiu ce dezavantaje are la poze nu se vad clar sa hd sau cum?

13 răspunsuri:
| foliisihuseRO a răspuns:

Folii si huse pentru acest mobil :

http://www.foliisihuse.ro/......s6500.html

| David_Lauran_1992 a răspuns:

Se zgârie un pic, dar nu pățește nimic. Dacă îți iei, și cred că ți-ai luat deja, să-ți iei și o husă.

| 1a2s3d4f a răspuns:

Sall.Sa stii ca in general samsungrile nu sunt foarte rezistente, sa nu te superi pe mine ca zic asta dar te-as sfatuii sa iti iei o husa de silicon.

| Ro_Originale_1984 a răspuns:

Folii, huse si alte accesorii si aici:

http://www.originale.ro/......2-f27.html