| Toma_Stefan_1990 a întrebat:

ce tableta sa-mi aleg Samsung galaxy note 2014 edition vs ipad air. Vreau raspunsul cat mai repede FUNDA!

Răspuns Câştigător
| bineproportionat a răspuns:

Salut, cu toata increderea iti recomand Ipad air, are noul procesor pe 64 biti ce iti va rula absolut orice mult mai bine decat orice alta tableta!
http://bit.ly/18RZ7L1

2 răspunsuri:
| bebicuts a răspuns:

Ambele sunt foarte bune.Asi alege galaxy note pentru. ca e mai puternic dar stiu din experienta ca la iPad nu iti trebuie un procesor quad-core sa rulezi jocuri"tari".In orice alta comparatie asi fi alex galaxy dar aleg iPad!

| Paula012 a răspuns:

Galaxy note