| Toma_Stefan_1990 a întrebat:

ce tableta sa-mi cumpar? IPAD AIR sau SAMSUNG GALAXY TAB 3. Vreau raspunsul cat mai repede si motivatia lui. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KERE a răspuns:

IPAD air pentru ca este de Apple si are sitem de operare Mac OS X Mavericks.
TAB 3 utilizeaza android si merge mai greu.(Iti sugerez IPAD AIR)

2 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Iti recomand mai degraba galaxy tab 3 dar nu iti cumpara acum. Asteapta pana pe 22 cand incepe black friday la eMAG.

Intra aici pentru mai multe detalii: http://bit.ly/1fPJ1HI

| dodo2 a răspuns:

Ipad air are sistem de operare ios 7 plus ca are cele mai noi aplicatii doar ca sunt scumpe si nu prea sunt free, pentru Samsung aplicatile sunt putine, depinde pentru ce ai nevoie sa folosesti tableta.