| frafafafaf a întrebat:

Hey TPU! Cu un Flipper Zeri as putea să dau jam la boxa Bluetooth a vecinului care abuza de ea și baga manele la maxim?

3 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Din ce am inteles, dispozitivul in unele tari e interzis si confiscat. Plus ca doar citeste datele wireless si atat. Nu poate fi folosit ca o telecomanda sa dai jam la boxe bluethoot.

| literallythesamebruh a răspuns:

Salut! De banii pe care îi dai pe acel dispozitiv, te duci simplu la ușa lui și îi spui să dea muzica mai încet, și îți cumperi și ceva frumos. M-am interesat, totuși, și nu cred că ai fi putut controla o boxă Bluetooth cu acel Flipper Zero.

| frafafafaf explică (pentru literallythesamebruh):

Nu cred că așa ai reacționa tu la un cocalar cu 8 clase freză linsa și schilod, mai degrabă sa intri cu un topor în ușă cum făcea ala în The Shinning și apoi ii dai de vreo 10 ori cu el in boxă, nu cred ca ti ar veni asta in minte când vrei sa mergi sa ii *** panarama aia de boxă cu barda de lemne.