| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa-mi dispara bara acea de la yahoo din browser cu facebook, ebay, etc. De fiecare data cand le sterg de acolo, cand intru iar in browser apare iar, si nici din control panel nu pot face nimic. Solutia?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Am rezolvat la 3 min dupa ce am pus intrebarea. mersi de rspunsuri big grin

| iflirius a răspuns:

Bună, nu cred că poți. Cred că e o opțiune a browserului prin care alegi mai repede ce site vrei să accesezi.
dacă te deranjează mai instalază-ți un browser, cum ar fi Opera. big grin

| Bordas_Mark_1982 a răspuns:

Depinde ce browser ai daca ai google chrome dai la setari-settings- extensii-si in loc de x dai pe delete sau uninstall
atat