| Mikaaa30 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac poza de profil incat sa primesc mai multe like-uri? Ceva efecte, aplicatii etc.

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Invata sa lucrezi in Photoshop, dar daca esti urat/a... nu poti face minuni cu el ( doar daca te trezesti vreun profesionist peste noaptea ).
P.S: Glumeam, dar serios, incearca sa inveti photoshop, te face papusa/papusel daca te pricepi.

| Ciubotariu_Teodora_1999 a răspuns:

De ce iti trebuie like-uri? Nu tin de foame laughing

| thiewanderer a răspuns:

Si ce ai vrea sa faci cu like-urile? nu-ti dau de mancare.

| VendeT1992 a răspuns:

Incearca sa folosesti CandyCamera, sau chiar cu o telefonul mobil cu camera normala...fa o poza care sa te avantajeze mult! Soarele sa bata mereu pe tine, si nu te sfii... prinde si niste cadre din natura! De exemplu o crenguta cu frunze verzi care sa fie apropiata de cadru dar care sa nu te acopere pe tine! Iar dupa le poti baga in PS(PhotoShop) pentru a da un efect deosebit imagini! Funda?

| Danutz2001 a răspuns:

Pai daca folosesti facobook editeaza poza cu pizzap.