| alexcuamare123 a întrebat:

Hey TPU, daca imi pun contul de Instagram pe privat oamenii imi mai pot vedea story urile?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Alexia1208 a răspuns:

Cei care nu te urmăresc nu îți poți vedea story urile chiar dacă tu ii urmărești pe ei. Doar cei care te urmăresc pe tine le pot vedea. Dacă nu dorești ca o anumită persoana (sau mai multe) sa îți vadă story urile, ai opțiunea după ce publici un story sa ii editezi setările de la cele 3 puncte din dreapta jos. Restricționezi anumite persoane. Sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, daca iti pui contul pe privat, nu te mai pot vedea decat prietenii tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici story-urile dar nici pozele.

| troleibuz a răspuns:

Doar prietenii tai mai vad.

| h379m3973423 a răspuns:

Ia du-te pe un cont privat și încearcă să vezi story-urilewinking