| Bogdan2304 a întrebat:

daca ma fac partener cu Youtube si castic bani unde ii primesc

6 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Ca sa castigi bani de pe Youtube, trebuie sa postezi video-uri si sa bagi reclame pe ele, iar Youtube iti vireaza bani intr-un cont de paypal, e o procedura mai detaliata

| ABCD122 a răspuns:

Pe cardul tau bancar

| GeorgeBerbec a răspuns:

ADSense. Primesti 0.20 E/mia de vizualizar. Un ex. Maxsialtele castiga 3000 Euro pe luna. Mult succes.

| suntserios a răspuns (pentru GeorgeBerbec):

Adsense nu plateste niciodata pe numarul de vizualizari, plateste pe rata de conversie a celor care vad reclamele si dau clic pe ele. Ca strangi 10-20 ceni pe pe 1000 de view uri e alta treaba

| Gogolica a răspuns:

Ei iti vor trimite un mesaj pe emailu care l-ai pus cand ti-ai facut contul...acolo iti vor pune o intrebare de genul, Datine-ne codul de pe cardul dumneavoastra...dar in engleza. Funda?

| suntserios a răspuns (pentru Gogolica):

Bai gogolica... de cand cere cineva pe mail numarul de card?

@Bogdan2304 sa nu asculgi pe gogolica asta si nu dai la nimeni datele de pe card pe mail