| Roxett a întrebat:

daca merg la magazinul eMAG pot sa le spun sa dea comanda de un laptop chiar daca nu e nici in catalogul lor online?(precizez ca nu vreau sa il cumpar de pe nett)

2 răspunsuri:
| FkThRz a răspuns:

Ei iti pot oferi doar ce au in stoc, iar din moment ce produsul respectiv nu se afla in catalogul online este putin probabil sa il poti achizitiona de la acest magazin. Incearca Altex, Flanco etc.

| Dracoblue a răspuns:

Teoretic, nu. Practic, nu stiu. Pe internet ar fi mai ieftin daca iei pe site-uri cunoscute (ebay, amazon) Trimitele un e-mail