| Cosmin_Bazon_1990 a întrebat:

Am 13 ani si vreau să îmi cumpăr o țigară electronica de la eMag pot? PS nu online ci în magazinul din realitate.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca si ai sa afli.

| cristimihailov a răspuns:

Si eu as prefera sa nu te apuci de fumat, pentru ca banii pentru citostaticele tale se vor lua muult mai tarziu din pensia mea.

Asa ca lasa-mi pensia in pace!

| anamariarot a răspuns:

Nu face prostia sa te apuci de fumat, mai ales de la o varsta atat de frageda. Chiar daca e mai putin nociva decat o tigara normala, tigara electronica nu-ti va aduce niciun beneficiu. O sa ajungi la o varsta cand o sa vrei sa te lasi de fumat si iti va fi extrem de greu. Daca ai prieteni care o fac, nu te lasa influentat, arata-le ca poti fi si altfel, da-le un exemplu prin atitudinea ta.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu ai voie!