| Panteraa a întrebat:

De ce imi apare la chat pe facebook 0 conectati? Dintr-o data nu a mai mers chat-ul si din 1500 de prieteni nu mai am nici unul conectat. Ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Si mie, tot asa imi face, este problema de la ei isi va reveni in curand

7 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poate ai inchis tu chatul. Sub lista unde iti apar prietenii, langa casuta de search, este o rotita cu setarile. Daca scrie pe ea "turn on chat", apasa pe el, inseamna ca ai inchis chatul din greseala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am la fel puppy dog eyes

| cadedimineata a răspuns:

1500 de prieteni? prieteni sau necunoscuti?

| Panteraa explică (pentru cadedimineata):

Sunt si prieteni si necunoscuti. Dar asa se numesc pe facebook, nu? Cum ai fi vrut sa scriu?