| Monaramona a întrebat:

De curand am instalat windows-ul xp si am observat ca nu mai sunt active DirectDraw Acceleration, Direct3d Acceleration si AGP Texture Acceleration din programul Direct X (am ultima versiune). In dreptul lor imi apare "Not availible". Ce as putea face? Multumesc anticipat! happy

4 răspunsuri:
| kta1431k a răspuns:

Salut, pai depinde de placa video, daca inainte aveai windows7 e ceva normal pentru ca are directX 11 ceea ce face ca placa video sa ruleze la capacitati mai mari decat pe windows xp care are doar directX 9.

| Monaramona explică (pentru kta1431k):

Inainte aveam tot windows xp, dar nu il instalasem singura si avea totul instalat perfect.

| kta1431k a răspuns (pentru Monaramona):

Add in yahoo kta1431k sau skype kta1in

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus intrebarea asta de 3 ori. De 3 ori te voi intreba si eu:

Ai instalat driver-ul placii video?