| WoKy a întrebat:

Hey TPU.
De curand mi s-a stricat camera video si am nevoie sa redau de pe un CD o filmare de anul trecut.
Pot sa o fac pe PC? Am mai incercat si nu am reusit. Exista vreun program, ceva?

Răspuns Câştigător
| Nelu62 a răspuns:

Un program mic si al dracului:
http://www.light-alloy.ru/download/
Poti alege varianta portabila.

6 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Ai finalizat discul (inchis, incheiat)!?

| WoKy explică (pentru Nelu62):

Nu cred, mai are loc de filmat. Habar n-am ce-a facut tata

| Nelu62 a răspuns:

Un CD sau DVD trebuie finalizat (inchis) cu dispozitivul cu care e inregistrat pentru a putea fi citit si de alte dispozitive. Daca nu, il poti citi doar cu camera!

| WoKy explică (pentru Nelu62):

Ok, mersi!

| Nelu62 a răspuns:

A finaliza nu inseamna a umple, ci a inchide sesiunea de inregistrare.

| Ercjiaai a răspuns:

Nu ai ce face, trebuie sa repari camera