| deutza16 a întrebat:

editez niste filme cu window live movie maker, dar nu tare imi place cum le face, si mi-am downloadat Sony Vegas versiunea full, dar imi cere cod, deci intrebarea mea ar fi stiti un program mai bunicel de editat filme care sa nu necisite coduri? happy Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Codre a răspuns:

Deutza Sony vegas este excelent si am eu verisunea full iti dau un link cum sa faci si tu sa mearga.Tie nu`ti mai merge deoarece nu mai ai licenta si tutorialu urmator iti arata cum sa-l faci permanent gratis.
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Funda:X:P

| Codre a răspuns (pentru Codre):

Imi dai funda te rog?puppy dog eyes
Alt program de editat e Adobe after effects(ae)!