| SnYcK3rS a întrebat:

eu folosesc browser'ul Opera si de azi dimineata numai merge sa vad pe youtube clipuri, sau pe alte site'uri

Spune ca trebuie sa instalez adobe nu stiu cum

L'am luat, l'am instalat si tot nu merge...

FUNDA pentru cine ma ajuta

3 răspunsuri:
| 0vidius a răspuns:

Dezinstaleaza opera si Adobe flash player si instaleaza din nou. Vezi cand istalezi flash payer ca trebuie sa inchizi opera sau orice browser. Deschide iexplore sau mozila si vezi daca se vad filmele de pe youtube daca da atunci opera are probleme daca nici cu iexplore numerg filmele de pe youtube atunci ai o problema cu Adobe flash palyer(ai un virus sau cine ctie ce). PS. Iexplore 6 nu mai merge pe youtube.

| heroforyou a răspuns:

Asa pateam si eu dar mi-am instalat google chrome...asta e bunlaughing

sii...am o curiozitate.cum te cheama?

| BlackWarriors2012 a răspuns:

Pai daca l-ai instalat SnYck3rS trebuie sa iesi dupa aia de pe Opera Si sa intri Din nou in opera si dai pe un clipulet pe youtube si dupa aia o sa ati mearga asa am facut si eu si mi-a mers cand instalezi Adobe flash player si ajunge la finish iesi din opera si intri din nou si o sa ati mearga funda plsss ca te-am ajutat