| REBEKAHs a întrebat:

Folosesc Mozila Firefox pentru Facebook, pentru ca la Google Chrome imi da error cand vreau sa intru.La Mozila am marimea foarte mare si asta ma enerveaza.Cum pot sa micesc marimea? Adica pot sa fac ca la Chrome, sa dau de acea cheie si sa imi arate la marime "- |100%| +" sau e alta smecherie.
Va rog sa ma ajutati!
Dau fundita ***

Răspuns Câştigător
| Anda1197 a răspuns:

Apesi Crtl dupa aia -winking Succes. Sau apesi Ctrl si daca ai mouse dai de rotita in jos big grin

| REBEKAHs explică (pentru Anda1197):

Multumesc! Raspunsul tau m-a ajutat ***

| Anda1197 a răspuns (pentru REBEKAHs):

Cu placere scumpa :X:*

5 răspunsuri:
| ZeHelp a răspuns:

Cred ca ceea ce vrei tu e CTRL + Scroll up/down.

| denymar a răspuns:

Poti sa o micesti imainea... dai acolo in coltul din dreapta sus-vezi numai ca is trei butoane...da pe ala din mijloc.(sau sti deja chestia asta)

| jethebest a răspuns:

Salut eu te sfatuiesc sa iti descarci opera.eu am opera si nu am treaba cu ea big grin