| BuYaSaNn a întrebat:

I tried to upgrade my firmware on my Samsung Galaxy S plus i9001 using Kies.The Firmware upgrade appears to have gotten stuck firmware uprade shows 0 %.(Am gasit commentu pe google).Am aceeasi problema, dar nu stiam ce sa scriuhappy.Daca ati inteles si stiti cum se face, rasp. please. FUNDA SI UN MARE THANKS.

2 răspunsuri:
| Sebby a răspuns:

Incearca sa-ti upgradezi mai intai Kies-ul happy

| BuYaSaNn explică (pentru Sebby):

Mi l-am upgradat.dar mai incolo l-am dezinstalat de nervi si acum nu imi mai gaseste dispozitivul...