| marius7122 a întrebat:

imi place sa ma uit la filme(printre care si animatii), si as vrea sa le dublez( un film original, de calitate buna, dar in alta limba, sa il inlocuiesc sunetul cu unul al unui film dublat, dar care are o claritate mai mica), din cate imi amintesc eu exista un program petru asta, cine ma ajuta ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Sony Vegas, de exemplu, poţi dubla peste coloana sonoră originală, sau să înlocuieşti dialogurile originale dacă sunetul e în 5.1 şi dialogurile sunt pe center.