| Lighto a întrebat:

Era o aplicatie pentru iPhone cu ajutorul careia vedeai prin hainele oamenilor. Imi puteti spune cum se numeste si daca chiar functionaeaza? big grin dau fundawinking

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai ce sloboz are raze X sa vada prin hainele oamenilor? Probabil e o gluma pentru ratati.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Se numeste, Nude It app for Iphone,
sau in romana Nude it aplicatie pentru Iphone.

| garetbora a răspuns:

Programul se numeste "ia teapa" pentru 3 euro + tva", daca ai bani pe tel iti dau link sa descarci aplicatia care vede pana pe luna...

| smecheru24 a răspuns:

X-ray skaner e pentru a vedea oasele dar e o farsa de 1 aprilie ( azi ) adica ei iti arata niste oase ier tu trebuie sa te misti dupa cum se misca oasele, pentru a vedea sub hainele oamenilor este nude it dar merge doar daca ai telefon cu android si il iei de pe android market ( cred ca costa bani )

| TheEmoBoy a răspuns:

Se numeste xray scanner dar nu merge ca il am si eu
e pacaleala
funda?