| CristianoRonaldo10 a întrebat:

La multi ani! Daca as avea laptop-ul asta : Toshiba satellite c660d-1gv cu procesor amd dual core e-300 1.30 ghz, 3 gb ram, placa video amd radeon hd 6310m si mi-as schimba placa video cu gigabyte ati radeon hd 6570, 1024 mb ddr 3 128 bit Ce jocuri merg?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

REnunta la ideea de a schimba placa video. Nu o sa poti sa realizezi asa ceva.

| cristif a răspuns:

Nu e asa usor cum crezi tu ca se poate schimba placa video la un laptop, in principiu nu poti face asta, fiindca placile video ale unui laptop sunt pe slot mxm.