| xInnaAlinaxD a întrebat:

Hey, TPU ma puteti ajuta cu ceva deci am un laptop emachines si nu imi mai merge touchpadul de o vreme asa si verisoara mea are acelasi laptop si nici ei nu i mai mergea si brusc a zis ca a apasat pe ceva si nu mai stie pe ce si la reparat. ea zice ca era o optiune din el.deci daca e nu ma poate ajuta sper sa o faceti voi

FUNDA

Răspuns Câştigător
| klimt a răspuns:

Posibil sa il fi dezactivat - incearca sa apesi tasta Fn + F7winkingPoate iti merge, daca nu, poate trebuie reinstalat driver-ul de pe cd/dvd instalare sau de pe site-ul producatorului Acer happyBafta!

1 răspuns:
| bianca154 a răspuns:

Eu te pot ajuta doar daca intru la tine in pc cu ajutorul teamviewer-ului. sper sa reusesc sa te ajut. uite aici id-ul meu biancaandreea154@yahoo.com si pentru cei ce citesc, sa nu-i dati add la id, ca am destule :p