| MiruunaaaAndreeeeeaaa a întrebat:

Hei TPU :* am un laptop advent ( il am de aproape 3 ani) si inainte sa-l formatez camera web mergea bine,nu aveam probleme cu ea ( tin sa mentionez ca e camera incorporata) Dupa ce l-am luat de la reparat nu mai merge deloc. Inainte se aprindea o luminita albastra care imi confirma ca merge, iar acum... nimic. Habar nu am ce sa fac in legatura cu asta si sper ca ma puteti ajuta :3

1 răspuns:
| 亚历山 a răspuns:

Cel care a reparat laptopu poate nu a instalat camera web...Alta varianta nu e daca ai CD de la laptop cauta Driver-ul de la camera web si instaleaza-l, succes!